Content

Kõrvalmenüü

Uudised

 Üks aku kõige jaoks!
 
STIHL akuseadmed on ideaalsed kasutamiseks müratundlikes piirkondades (koolide, lasteaedade, haiglate, kortermajade ümbrused, avalikult kasutatavad pargid jms). STIHL akuseadmed on nii vaiksed, et neid võib kasutada ilma kuulmekaitsmeid kasutamata. Samuti ei tooda elektrimootor kahjulikke heitgaase ning neid võib kasutada isegi siseruumides. Võimsad akud sobituvad igasse seadmesse! 
Juhtmeta akuseadmete valikust leiab tööriistu nii kodukasutaja kui ka professionaal. 
 
 
STIHL akuseadmete süsteem Compact on toonud turule kerged ja kompaktsed aiatööriistad ning võimsad 36 V liitium-ioon akud. Uued juhtmeta tööriistad - hekipügaja, kettsaag, muruniiduk, õhuluud, trimmer, tänavakoristushari, sobivad kasutamiseks õues, aias ja maja ümber.
Kaks erineva võimsusega liitium-ioon akut ja kvaliteetne akulaadija on saadaval Compact-seadmete lisavarustusena. Ülevaate Compact-seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL COMPACT-akuseadmed.
  
 
STIHL PRO-sarja akutooted on kerged ja võimsad. Harjadeta mootorid tagavad aku pika tööea ja madala mürataseme. Seepärast on need tööriistad ideaalsed aiandushuvilistele, professionaalsetele aednikele ja oskustöölistele. Valida saab 16 erineva tööriista, viie võimsa liitiumioonaku ja kahe laadija vahel. Ülevaate PRO-seeria toodetest leiate meie lehelt STIHL PRO-akuseadmed.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid, trassifreesid, leheimur-hekseldid ... 
 
vaja OSTA, soovid RENTIDA või TEENUST?! 
 
Kutsume kõiki ettevõtjaid, haljastajaid, metsamehi ja talupidajaid tutvuma Laski toodetega 
 
Tule 17. aprillil Laski demopäevale!  Täpsema info ürituse kohta leiad siit lehelt :)
Proovi seadmeid, jaga või astu kontakti antud valdkonna isikutega.
Oma silm on kuningas ja läbi enese käe sünnivad ikka parimad otsused!
 
 
Kohtumiseni, seekord siis meie juures Tartus, Turu 45B.
 
 
 
Tagasi