Content

Kõrvalmenüü

Kauba tagastamine

 
14-päevane tagastusõigus
 
Kuna e-poe vahendusel tehtud ostude puhul ei ole võimalik toodetega tutvuda nii põhjalikult kui tavalises kaupluses, saate sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastusõiguse kasutamisel ei pea kaubast loobumise põhjust avaldama. Kirjalik, vabas vormis koostatud taganemisteade palun saatke nimetatud tähtaja jooksul e-posti aadressile info@tooriistakeskus.ee või kodulehel leitava tagasiside vormi kaudu või tooge meie kauplusesse "Tööriistakeskus", Turu 45b, Tartu. Teates
 
 
Taganemisõiguse kasutamise tingimused
 
1. Tagastatav kaup on originaalpakendis
Kaup peab olema kahjustamata ja algpakendis (sh peab pakend olema avatud ettevaatlikult ja kahjustusteta) koos dokumentide ja kaasasolnud lisadega, sealhulgas kaupa kaitsvate katete ja kileümbristega (juhul kui need on tootele lisatud).
 
2. Kaupa on kasutatud vaid proovimise eesmärgil
See tähendab, et tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui see on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui toodet on kasutatud mittesihipäraselt ja sellel on kasutamise või kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele ja tasaarvestada see tagastamisele kuuluvast summast. 
 
3. Taganemisteate esitamise järel on kauba tagastamise aeg kuni 14 päeva
Kauba saate tagasi saata selle kättesaamise viisil, kas pakiautomaadiga (samas pakiautomaadis uksekoodiga, millega paki kätte saite), toimetada eelneva kokkuleppe kohaselt kauplusesse „Tööriistakeskus” või esitama tõendi, et olete eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 
 
4. Kauba tagasisaatmise/-toomise kulud kannab ostja
Kui tagastamise põhjuseks on näiteks vale või defektiga või garantiikorras vahetatav toode, kannab tagasisaatmise kulu müüja.
 
5. Kauba kättesaamisel tagastame ostjale müügilepingu alusel saadud makse üldjuhul 1-2 päeva jooksul või hiljemalt 14 päevaks arvates taganemisteate saamisest. Raha kanname üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine.
 
 
Kui olete ostnud toote meie kauplusest, siis enne ostu on igal ostjal võimalused tootega tutvuda ja selle sobivust hinnata ning müüjal kauba tagasiostmise kohustust ei ole. 
 
 
* Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik või FIE.