Content

Kõrvalmenüü

Kauba tagastamine

14-päevane taganemisõigus
 
Kuna e-poe vahendusel tehtud ostude puhul ei ole võimalik toodetega tutvuda nii põhjalikult kui tavalises kaupluses, saate sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik või FIE. 
Kirjalik, vabas vormis koostatud taganemisteade saatke palun nimetatud tähtaja jooksul kas e-posti aadressile info@tooriistakeskus.ee (teatesse märkige tellimuse esitamise kuupäev, tellimuse number, tagastatava toote nimetus ning ostja kontaktandmed (ees- ja perenimi, kontakttelefon, e-posti aadress, konto nr raha tagasikandmiseks)) või täitke käesoleva lehe allääres leitav Taganemisavalduse vorm ja edastage meie kauplusesse "Tööriistakeskus", Turu 45b, Tartu. 
Taganemisõiguse kasutamisel ei pea kaubast loobumise põhjust avaldama. Kui soovite kaupa ümber vahetada, siis andke meile sellest teada ja lepime kokku edasise tegevuse.
 
 
Taganemisõiguse kasutamise tingimused
 
1. Tagastatav kaup on originaalpakendis.
Kaup peab olema kahjustamata ja algpakendis (sh peab pakend olema avatud ettevaatlikult ja kahjustusteta) koos dokumentide ja kaasasolnud lisadega, sealhulgas kaupa kaitsvate katete ja kileümbristega, juhul kui need on tootele lisatud.
 
2. Kaupa on kasutatud vaid proovimise eesmärgil.
Et veenduda selle vastavuses Teie vajadustele ja soovidele. See tähendab, et tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui see on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui toodet on kasutatud mittesihipäraselt, sellel on kasutamise või kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele ja tasaarvestada see tagasimaksmisele kuuluvast summast. 
 
3. Taganemisteate esitamise järel on kauba tagastamise aeg kuni 14 päeva.
Kauba saate meile tagasi saata selle kättesaamise viisil, kas pakiautomaadiga (SMS-i teel saadud koodi alusel), kulleriga, toimetada eelneva kokkuleppe kohaselt kauplusesse „Tööriistakeskus” või edastage tõend, et olete eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 
 
4. Kauba tagasisaatmise/-toomise kulud kannab ostja.
Kui tagastamise põhjuseks on näiteks kas valesti saadetud või defektiga või garantiikorras vahetatav toode, kannab tagasisaatmise kulu müüja.
 
5. Kauba kättesaamisel tagastame ostjale müügilepingu alusel saadud makse (toote hinna ja kättetoimetamise kulu) üldjuhul 1-2 päeva jooksul või hiljemalt 14 päevaks arvates taganemisteate saamisest. Raha kanname üle taganemisavalduses märgitud arvelduskontole.
 
 
Pane tähele! Kui olete toote ostnud meie kauplusest kohapeal, siis tagasiostmise ega ümbervahetamise kohustust meil ei ole. Ostjal on võimalus tootega tutvuda ja selle sobivust hinnata enne ostu sooritamist. 
 
 TAGANEMISAVALDUS