Content

Kõrvalmenüü

Kohaletoimetamine

Kauba toimetame kohale Eesti piires ja kasutame selleks partnerite Itella SmartPOST, Omniva, DPD ja Schenkeri kullerteenuseid. 
Kohaletoimetamise tasu ja viis olenevad pakendi suurusest/valitud sihtkohast: 
 
Itella SmartPOST pakiautomaat - 4 € * 
Kaup, mille mõõtmed on kuni 36 x 60 x 60 cm saadame Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki kohalejõudmisel saadetakse Teile SMS uksekoodiga.
 
Omniva pakiautomaat - 3 € *
Kaup, mille mõõtmed on kuni 38 x 39 x 60 cm saadame Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki kohalejõudmisel saadetakse Teile SMS uksekoodiga.
 
DPD Pickup pakipunkt - 4 € *
Kaup, mille mõõtmed on kuni 37 x 40 x 60 cm saadame Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki kohalejõudmisel saadetakse Teile SMS uksekoodiga.
 
Kuller - 10 € *
Kindlale aadressile tellitud või mõõtmetelt suuremad saadetised, mis ei mahu pakiautomaati, toob Teile kohale DPD kuller või Schenker (olenevalt saatise suurusest/raskusest). 
Paki kättesaamiseks võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust Teie poolt antud kontakttelefonil ja annab teada/lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. Enne kauba vastuvõtmist ja saatelehe/kättesaamise akti allkirjastamist palume Teil kulleri juuresolekul visuaalselt hinnata kauba välispakendit! Väliste vigastuste korral märkige kulleri saatelehele sellekohane märkus.
 
Tulen ise järele - kättesaamine tasuta
Kauba saate kätte meie kauplusest „Tööriistakeskus”, Turu 45b, Tartu.Tellimuse tasumise järel võtame Teiega ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval ja anname teada, kui kaup on olemas, komplekteeritud ja valmis üleandmiseks. 
 
 
* Tasuta kättetoimetamine alates 200 €
Kui tellimuse summa on vähemalt 200 €, siis sõltumata saadetise suurusest või kaalust tellimusele transpordi tasu ei lisandu ja me toimetame kauba Teile tasuta.
 
  
Tarneajad
Pärast makse laekumist meie arveldusarvele, reeglina, pakendame kauba ja lähetame teele järgmiselt:
> Meie laos oleva kauba: tellimuse saabumisel või hiljemalt järgmisel päeval.
> Tellitava kauba tarne sõltub kauba asukohast: 
    - Kaup asub vahelaos: üldjuhul 2 päeva kuni 1 nädala jooksul.  
    - Kaup asub tootja laos: üldjuhul 2 - 4 nädala jooksul sõltuvalt lao asukohast ja tarne tsüklist. 
 NB! Pikema tarneaja korral võtame Teiega ühendust ja anname sellest teada.
 
Kauba kohalejõudmise aeg pakiautomaati või kulleriga jääb keskmiselt 2 - 4 tööpäevale alates kauba üleandmisest kullerfirmale.
Juhul kui meist olenemata põhjustel tarneaeg viibib ja/või ooteaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, saate asemele valida mõne teise sobiva toote. Soovi korral maksame tasutud raha Teile tagasi kuni 5 tööpäeva jooksul.
 
 

Tagasi