Content

Kõrvalmenüü

Kohaletoimetamine

   
Kauba toimetame kohale Eesti piires ja kasutame selleks partnerite Itella SmartPOST, DPD kulleri ja Schenkeri veoteenuseid. Kohaletoimetamise tasu ja viis olenevad pakendi suurusest/valitud sihtkohast: 
 
Itella SmartPOST pakiautomaat - 4 € * 
Kaup, mille mõõtmed on kuni 60 x 36 x 60 cm saadame Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki kohalejõudmisest teavitatakse Teid SMS-iga.
 
Kuller - 10 € *
Kindlale aadressile tellitud või mõõtmetelt suuremad saadetised, mis ei mahu pakiautomaati, toob Teile kohale DPD kuller või Shenker (olenevalt saatise suurusest/raskusest). 
Paki kättesaamiseks võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust Teie poolt antud kontakttelefonil ja annab teada/lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. Enne kauba vastuvõtmist ja saatelehe/kättesaamise akti allkirjastamist palume Teil kulleri juuresolekul visuaalselt hinnata kauba välispakendit! Väliste vigastuste korral märkige kulleri saatelehele sellekohane märkus.
 
Tulen ise järele - kättesaamine tasuta
Kauba saate kätte meie kauplusest „Tööriistakeskus”, Turu 45b, Tartu.Tellimuse tasumise järel võtame Teiega ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval ja anname teada, kui kaup on olemas, komplekteeritud ja valmis üleandmiseks. 
 
 
* Tasuta kättetoimetamine alates 200 €
Kui tellimuse summa on vähemalt 200 €, siis sõltumata saadetise suurusest või kaalust tellimusele transpordi tasu ei lisandu ja me toimetame kauba Teile kohale tasuta.
 
  
Tarneajad
Pärast makse laekumist meie arveldusarvele, reeglina, pakendame kauba ja lähetame teele järgmiselt:
> Meie laos oleva kauba: tellimuse saabumisel või hiljemalt järgmisel päeval.
> Tellitava kauba tarne sõltub kauba asukohast: 
    - Kaup asub vahelaos: üldjuhul 2 päeva kuni 1 nädala jooksul.  
    - Kaup asub tootja laos: üldjuhul 2 - 4 nädala jooksul sõltuvalt lao asukohast ja tarne tsüklist. 
 NB! Pikema tarneaja korral võtame Teiega ühendust ja anname sellest teada.
 
Kauba kohalejõudmise aeg SmartPOSTi või kulleriga jääb keskmiselt 2 - 4 tööpäevale alates kauba üleandmisest kullerfirmale.
Juhul kui meist olenemata põhjustel tarneaeg viibib ja/või ooteaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, saate asemele valida mõne teise sobiva toote. Soovi korral maksame tasutud raha Teile tagasi kuni 5 tööpäeva jooksul.
 
 
Tagasi